Mobil

Apple, iPhone 6S için iki yeni reklam filmi yayınladı

iPhone 6S için iki yeni reklam yayınlandı. Apple söz konusu reklamlarda Siri ve telefonun genel özelliklerine değiniyor.


Apple yeni telefonu iPhone 6S için iki yeni reklam yayınladı. Cupertino merkezli teknoloji devi iPhone 6S için yayınladığı ilk reklamda tamamen sesli asistan hizmeti Siri’ye odaklanıyor. Her güncelleme sonrası daha da işlevsel hale getirilen Siri, iOS işletim sistemindeki en dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor.

Bir dakika uzunluğunda olan ikinci reklamda ise iPhone 6S’in genel özelliklerine yer veriliyor. Yeni nesil A9 işlemcisi ve 2GB RAM eşliğinde bir önceki iPhone’a göre önemli ölçüde performansı geliştirilen iPhone 6S artık daha hızlı çalışıyor.

Telefonun hız göstergesi olarak kullanılması, Apple Pay mobil ödeme sistemi, hareketli fotoğraf özelliği, oyun performansı, 3D Touch ve kamera özellikleri ikinci reklam filminde değinilen diğer hususlar oldu. Alt bölümde iPhone 6S için yayınlanan yeni reklam filmlerine göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.