Mobil

Samsung Galaxy S7’de kapsamlı bir tasarım değişikliği beklenmiyor

Galaxy S6 ve S6 Edge'in tasarımı Galaxy S7 ailesinde sürdürülecek.


Samsung’un 2016’nın ilk çeyreğinde duyurması beklenen üst seviye akıllı telefonu Galaxy S7’nin nasıl bir tasarıma sahip olacağı son gelen bilgilerin ardından aşağı yukarı netleşti diyebiliriz. Samsung haberlerinde güvenilir bir kaynak olan KoreaTimes sitesinin haberine göre Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge'de yer verdiği tasarım anlayışını Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinde büyük ölçüde sürdürecek. Sitenin iddiasına tasarım tarafından ufak çaplı yenilikler ya da değişimler olacak, ancak asıl iyileştirmeler telefonların donanım tarafında gerçekleşecek.

1449010774_2.jpg

İlginizi çekebilir; 

Yayınlanan rapora göre Galaxy S7’de performans ve görüntü kalitesi önemli ölçüde geliştirilecek. Kamera performansı da artırılacak Galaxy S7’de bazı yeni yazılım özellikleri de göreceğiz. 

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’de kullanılan cam arka yüzeyleri büyük olasılıkla metale çevirecek. Geride bıraktığımız haftalarda ortaya çıkan bazı haberlerde yeni nesil telefonlara tamamı metalden oluşan kasaların eşlik edeceği bildirildi.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in tasarımları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.