Mobil

Apple, iPhone ipuçlarını gösteren yeni YouTube kanalı açtı

Apple'ın artık, iPhone ipuçlarını içeren yeni bir YouTube kanalı var.

Apple, iPhone ipuçlarını gösteren yeni YouTube kanalı açtı

Apple, Pazartesi günü sessizce resmi bir Apple Support YouTube kanalı başlattı. Şimdilik, Apple'ın yeni YouTube kanalında, iPhone için küçük ipuçlarını ve püf noktalarını vurgulayan 10 video bulunuyor. 

Resmi hesap, genellikle reklamlar ve açılış videoları için kullanılan ve bir YouTube doğrulama kontrolüne sahip olan, Apple'ın resmi birincil kanalına bağlı bir kanal. 

Bazı videolar, ekran görüntüsünün nasıl çekileceği gibi, iPhone’ların göze çarpan özelliklerini vurguluyor. Ancak diğer videolar, klavyeden Apple'ın GIF kitaplığına nasıl erişileceği gibi kullanışlı, daha az bilinen özellikleri göstermektedir.

Apple son zamanlarda bu kullanışlı videolardan çoğunu yapıyor. Bir ay önce iPhone X'e odaklanan ve arayüzünde değişiklik yapan bir video yayınladı. Ve geçen sene, "Apple Support" adlı bir Twitter hesabı başlattı ve müşteri hizmetleri doğrudan sosyal medyaya odaklandı.

Apple Support Youtube

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.