Apple iPhone SE 3 için fiyat belli oldu!

Uzun süredir gözler Apple'ın en ucuz modeli olan iPhone SE cihazına çevrilmiş durumda. 2022 yılında gelecek olan cihaz için fiyat belli oldu

Apple iPhone SE 3 için fiyat belli oldu!

Apple iPhone SE 3, şirketin en uygun fiyatlı yeni ürünü olacak. Apple, iPhone 14'ü piyasaya sürene kadar şu anda gözler iPhone SE 3'e çevrilmiş durumda.  Üçüncü nesil iPhone SE'nin test için uluslararası olarak ithal edildiğini gösteren son raporlar Apple'ın bütçeye uygun iPhone'u yakında piyasaya sürmeyi planladığı anlamına gelebilir.

Apple iPhone SE 3 için fiyat belli oldu!

apple

Apple'ın Eylül etkinliğinin ardından şirket, 256GB iPhone SE'yi çevrimiçi mağazasından kaldırdı. MacRumors, iPhone SE için en yüksek depolama seçeneğinin kaldırıldığını bildirerek, Apple'ın yenileri piyasaya çıktıkça eski iPhone modellerinin üretimini azalttığının sinyalini verdi. Artık iPhone SE 3'ün nasıl görünebileceğine dair ayrıntılar netleşiyor.

5G özelliği ile gelecek olan cihaz 300 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ancak değişen kurlar göz önüne alınırsa Türkiye'ye gelene kadar karşımıza çıkacağı fiyatı söylemek zor. Tabi bu fiyata vergiler de eklenecek. 2020 model iPhone SE 2 3 bin TL civarında bir fiyat etiketine sahip.

Apple ayrıca bu ürünle birlikte bazı yenilikler de sunacak. Örneğin Face ID özelliğinin bu cihazda olması bekleniyor. Yüz tanıma özelliğiyle (Face ID) iPhone SE 3'ün kilidini açma özelliği eklemek, Apple'ın orta seviye ürünşlerinin hayranları için büyük bir başarı olacaktır. Yakında cihaz hakkında tüm bilgiler ortaya çıkacaktır.