Mobil

Apple iWatch'ta Rolex Esintileri Göründü [Video]

Apple'ın akıllı saati iWatch'ın Rolex konseptine hayran kalacaksınız!

Apple iWatch'ta Rolex Esintileri Göründü [Video]

Apple'ın iPhone 6 ile birlikte tanıtması mutemel iWatch ile ilgili çok fazla haber yapılmasına rağmen bu konuda henüz kesin bir bilgi elimizde maalesef bulunmuyor ama iWatch ile ilgili özellikle Apple'a yakın kaynaklardan edinilen bazı kesin bilgilerin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Akıllı saatler genellikle erkekler tarafından tercih edilen kaba aksesuarlar olarak göze çarpmaktadır. Bundan dolayı Apple'ın ciddi bir kadın kullanıcısı olduğu düşünüldüğünde iWatch'ın 2 farklı ekran boyutuyla üreteceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte Nike Fuelband tasarım ve yazılım ekibibnin Apple'a geçmesiyle birlikte bu üründe yer alan tüm özelliklerin iWatch'ta birebir kullanılacağını da  söyleyebiliriyoruz. 

iWatch konsept tasarımlarına ise Rolex damgası vurdu diyebilriirz. Apple'ın iWatch ürününde Burbery ve Rolex gibi firmalarla ortaklaşa çalışacağı iddia edildiği bir dönemde Rolex tasarımlı bir iWatch'ın tek kelimeyle mükemmel göründüğünü belirtmeliyiz. Aşağıdaki videoda Rolex ve iWatch'ın mükemmel uyumunu izleyebilirsiniz ama önce resimleri inceleminizi tavsiye ediyoruz.

1400498975_iwatch-rolex-1-1024x682.jpg1400498983_iwatch-rolex-2-1024x682.jpg1400498991_iwatch-rolex-3-1024x682.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.