Mobil

Apple lansmanını değerlendiriyoruz [Video]

Apple yeni ürünlerini tanıttı. Lansmanın yansımalarını değerlendirdiğimiz videonun altında yorumlarınızı bekliyoruz.

Apple lansmanını değerlendiriyoruz [Video]

Apple 9 Eylül tarihinde yaptığı lansman ile farklı ürünlerini kullanıcılarıyla buuşturdu. Bunların en başında yeni nesil iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ı geliyor. İki iPhone arasında ki en büyük farkın ortaya kondoğu iPhone 6S tasarım anlamında iPhone 6 ile aynı olsa da donanım anlamında oldukça farklı bir çizgi sergileyor.

1441864259_06.jpg

Bunun yanında uzun zamandır beklenen ve çıtı çıkıyor denen iPad Pro'da göründü. 12.9 inç büyüklüğündeki ekranı ve Apple'ın uzun zamandır küçümsediği Stylus teknolojisiyle desteklenen iPad Pro lansmanın yıldızı olmayı başardılar.

1441835886_26.jpg

Apple'ın uzun süredir güncellemediği Apple TV ise yeni nesil işletim sistemi TvOS ve Game Pad olarak kullanılabilen uzaktan kumandasıyla öne çıkıtı.

1441864598_1.jpg

Dilerseniz ürünleri yorumladığımız videoyu aşağıdan izleyebilir ve kendi yorumlarınızı yapabilirsiniz. Yorumlarınız bizler için oldukça önemili; yasal sınırlar içinde yapacağınız yorumlarınızı merak ediyor ve bekliyoruz. 

Apple'ın yeni nesil ürünleri ile igili ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.