Mobil

Apple News+ tanıtıldı!

Apple, 300'den fazla dergi ve gazeteyi topladığı yeni uygulamasını tanıttı. Detaylar haberimizde.


Günümüzde dergi ve gazetelerin internet ortamında daha hızlı ve kolay ulaşımı sebebi ile basılı kopyalarının dağıtımı yavaş yavaş azalmaya başladığı bir gerçek.

Bu durumu fırsata dönüştürmek isteyen Apple, içerisinde 300'den fazla gazete ve derginin bulunduğu yeni uygulaması Apple News+'ı bugün düzenlediği konferans ile duyurdu.

Apple News+ tanıtıldı!

Sunduğu zengin içerikler ile her türden okuyucuya hitap eden Apple News+, okuyucuların verilerine oldukça önem gösteriyor. Teknoloji devi Apple, yaptığı açıklamada reklam verenlerin, kullanıcıları izlemelerine izin vermeden kişiye özel dergi önerileri yapılmasına imkan sağladığını belirterek güvenlik ve mahremiyet konusundaki hassasiyetini bir kez daha vurgulamış oldu.

İçerisinde barındırdığı içeriklerin tamamı alınmak istense bir yıl içerisinde 8.000 dolar harcanması gerektiğini belirten Apple'ın CEO'su Tim CookNews+ ile 300'ü aşkın dergi ve gazeteye ayda 9,99 dolara ulaşılabileceğini belirtti ve ilk ay kullanımı için kullanıcılarından ücret talep edilmeyeceğini müjdeledi.

Teknoloji devi Apple, sadece tek seferlik 9,99 dolarlık abonelik ile bütün ailenin faydalanabileceği "Aile Paylaşımı" adında yeni üyelik sisteminden de bahsetti. Konu hakkında daha fazla detay geldikçe sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.