Mobil

Apple Smart Battery Case Türkiye'de satışa sunuluyor!

Apple tarafından geliştirilen, ve iPhone Xr, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde yaşanan pil sorununa çözüm getirecek, üzerinde pil bulunan yeni kılıf aksesuarı Smart Battery Case Türkiye'de satışa sunuluyor.

Apple Smart Battery Case Türkiye'de satışa sunuluyor!

Apple, iPhone modellerinde yaşanan pil sorununa karşın ekstra pil ömrü sunacak olan Apple Smart Battery Case telefon kılıflarını resmi olarak tanıttı. Tasarlanan bu yeni kılıflar, iPhone Xr, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde kullanılabilecek.

Bildiğiniz gibi son model iPhone cihazları beraberinde pil sorununu da bizlerin beğenisine sundu. Tasarlanan bu kılıflar, daha fazla batarya ömrü kazanmanın pratik bir yolu olacak gibi görünüyor. Bunun en iyi yanı, ekstradan bir batarya veya kablo taşıma zorunluluğunun olmayışı.

Apple pil sorununa farklı bir çözüm ile yaklaşıyor!

Ancak telefonlarını pahalıdan sunan bir marka için bu çözümün oldukça ucuz bir hareket olduğu gerçeğini de belirtmeden geçmeyelim. Satışa sunulacak olan bu kılıfların 129 dolarlık bir fiyat etiketi var. Toplamda iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak olan kılıfların her bir model için farklı artı yönleri var. Kılıfların Türkiye fiyatı ise 999 TL olarak açıklandı. 

Peki bu değişiklikler içerisinde neler var? 

  • iPhone XS - Ek 33 saat konuşma, 21 saat internet kullanımı ve 25 saat video oynatma süresi.
  • iPhone XS Max - Ek 37 saat konuşma, 20 saat internet kullanımı ve 25 saat video oynatma süresi
  • iPhone XR - Ek 39 saat konuşma, 22 saat internet kullanımı ve 27 saat video oynatma süresi.

Kılıflar aynı zamanda telefonlarda olduğu gibi Qi kablosuz şarj teknolojisi standardını, USB-PD adaptörleri ile hızlı şarj özelliğini ve Lightning bağlantısını destekliyor olacak. Kılıfların bu ay içerisinde satışa sunulması planlanıyor.

Yorumlar
Teknoman
Igrenc otesi. XS zaten kalin bir telefon bu kilifla iki kilo olacak sanirim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.