Mobil

Google Asistan evini gezdik (video)

Google Türkiye tarafından düzenlenen bir etkinlikte Google Asistan'ın özelliklerini anlatmak üzere tasarlanmış bir evi gezdik. İşte o evden ilginç anlar.

Google Asistan evini gezdik (video)

Geçen ay Türkiye'de Türkçe olarak kullanıma sunulan Google Asistan, ilk olarak Android daha sonra iOS işletim sistemli cihazlarda aktif hale gelmişti. Telefonda arama yapmaktan anımsatıcı kurmaya, fıkra anlatmaktan espri yapmaya kadar 250 farklı görevi yerine getirebilen Google Asistan artık Türkçe kullanılıyor.

Google Asistan evini gezdik (video)

İstanbul Polonezköy'de bulunan bir evde birçok farklı senaryo ile deneyimleme imkanı bulduğumuz Google Asistan, aynı zamanda akıllı ampül Philips Hue ürünleri ile koordineli bir şekilde çalışabiliyor. Google Türkiye tarafından düzenlenen etkinlikle basın mensupları ile konuşup onların da görüşlerini Google Asistan ile ilgili görüşlerini aldık.

İşte Google Asistan'ın marifetlerini anlatmak için hazırlanan evde yaşadığımız macera ve deneyimlerimizi gösteren video:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.