Apple Store uygulaması artık Türkiye'de! İndir

Apple Store uygulaması 3.3 sürümüne güncellendi.

Apple Store uygulaması artık Türkiye'de! İndir

Eğer iOS işletim sistemine sahip bir cihazda Apple Store uygulamasını kullanıyorsanız, 3.3 sürümüne güncellenen uygulamada bazı değişiklikler olduğunu görebilirsiniz.

Kullanıcılar artık, EasyPay makbuzları almak ve ürünleri sipariş vermek için Touch ID özelliğini kullanabilir. Bu güncellemeden sonra uygulamayı ilk kez açtığınızda ve Touch ID ile korunan bölümlerden birini açmak için tıkladığınıza sizden şifrenizi yazmanız istenecek. Bunu bir kez yaptıktan sonra gelecekte Touch ID butonuna basarak bu bölümlere erişebileceksiniz.

1432399157_29488878.jpg

Güncelleme ayrıca uygulamada iki adımlı doğrulama özelliği ekliyor. Bu özellik sadece sipariş verirken kullanılacak. Bu güvenlik özelliği sayesinde, Apple ID ve şifrenizi girdikten sonra iOS cihazlarınızdan birine bir doğrulama kodu gönderilir. Kimliği doğrulamak için kodu girmeniz gerekiyor.

 Apple Store uygulamasının güncellenmiş sürümü 3.3 ücretsiz olarak Apple App Store'dan edinilebilir. Touch ID için iki adımlı doğrulama ve desteğin yanısıra Apple Store uygulaması, Türkiye dahil olmak üzere Brezilya, Meksika, Singapur, Yeni Zelanda, Tayvan, Malezya, Filipinler, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika Danimarka, Finlandiya, Avusturya, İrlanda, Lüksemburg, Norveç, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya ve Portekiz gibi birkaç yeni ülkelerde artık kullanılabilir.

Apple Store uygulaması sayesinde Apple ürün ve aksesuarlarını satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında yorumları da okuyabilirsiniz. Size en yakın Apple Mağazasını ya da yakındaki Apple Premium Satıcısını bulabilirsiniz. Ve tüm bunları iPhone veya iPad üzerinden yapabilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Sonraki sayfalarda Apple Store uygulamasının ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.


iPhone ekran görüntüsü

1432399048_apple-iphone-screenshot.jpg


1432399108_update-to-apple-store-app-ads-two-step-verificaion-and-touch-id-support.jpg

Apple Watch ekran görüntüsü

1432399086_apple-store-app-running-on-apple-watch.jpg

Apple Watch ekran görüntüsü
1432399098_update-to-apple-store-app-ads-two-step-verificaion-and-touch-id-support-1.jpg