Mobil

Apple test merkezinin kapısını açtı [Video]

iPhone 6 bükülme videolarından ve acımasız eleştirilerden sonra Apple test merkezine girişe izin verdi.

Apple test merkezinin kapısını açtı [Video]

Herşey bir editörün iPhoen 6 Plus'ı eliyle bükmesiyle başladı. Büyük bir mukavemet göstermeden bükülen iPhone 6 Plus tüm dünyadaki potansiyel iPhone 6 müşterilerini "acaba benimde telefonum bu hale gelir mi" sorusuyla karşı karşıya bıraktı. Bu görüntüler öylesine ses getirdi ki Apple test merkezinin kapılarını basına ilk kez açmak zorunda kaldı.

1411817473_image-iphone-stress-test2.jpg

Apple her telefonda böyle bir durum olmadığını belirtsede bunun test edilmesi için mağazalarında bir test merkezi oluşturma ve ürünleri öyle satma gibi ütopik bir süreçten bahsediyor. GSM Operatörleri, tedarikçiler, teknoloji marketlerde ve en önemlisi internette satılan iPhone 6'lar içinse şimdilik bir test merkezi ve bu testlerin hangi standartlar ile yapılacağı şimdilik tam bir muamma.

1411817631_image-iphone-stress-test.jpg

Kısacası iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'a üst orta noktadan uygulanacak basıncın miktarının ne kadar olacağı ve 2 telefona da aynı basıncın mı uygulanacağı bilinmiyor. iPhone 6 çılgınlığı sürereken bu haberin ortaya çıkması Apple'ın başını oldukça ağrıtacak gibi görünüyor.

 1411817747_image-iphone-stress-test3.jpg
iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın test merkezinin kapılarını ilk kez basınla paylaşan Apple ise bizim için herley gayet normal tavrını korumaya devam ediyor. İşte Apple'ın iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı test ettiği o merkez.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.