Mobil

Apple uygun fiyatlı telefonun çıkış tarihi belli oldu!

Apple’ın yeni iPhone modelleri hakkındaki gelişmeleri devam ediyor. Bu bağlamda, 5G özelliğine sahip çok daha güçlü bir iPhone modeli yolda.

Apple uygun fiyatlı telefonun çıkış tarihi belli oldu!

Apple bir süre önce yeni iPhone serisini tanıttı. Fiyatlarından tasarımına ve özelliklerine kadar birçok açıdan tartışma başlatan Apple, yeni iPhone modelleri hakkında gelişmeler devam ediyor. Bu bağlamda, iPhone 14 ile ilgili yeni detaylara ek olarak 5G özelliğine sahip çok daha güçlü bir iPhone modeli geliyor.

Cihazda 5G bağlantısı ve daha hızlı bir işlemci yer alacak. Ancak yeni bir iPhone model raporu, yeni nesil giriş seviyesi iPhone'un düşündüğümüzden daha etkileyici olacağını gösteriyor. Yeni modelin, bu yıl piyasaya sürülen iPhone 13 serisi kadar hızlı olacağı bildiriliyor.

Yeni iPhone SE için beklenen bazı özellikler!

Apple'ın piyasaya sürmesi beklenen bir sonraki telefon olan iPhone SE, 5G desteğine ek olarak bizi çok daha uzun bir pil ömrü ve daha güçlü bir işlemci ile karşılayacak. En azından tahminler ve beklentiler bu yönde.

Uygun fiyatlı bir iPhone satın almak isteyen kişiler için sunulan 'SE' serisi, özellikle ekran tarafında gelişmesi beklenen cihazlardan biri. Ekran/gövde oranını iyileştirmesi beklenen bu telefonun da çok daha hızlı olması ve pil ömründe artış olması bekleniyor.

Yeni yayınlanan bir rapora göre, telefon bizi 2022'nin başlarında karşılayacak. Aynı zamanda ön ve arka kamera taraflarında önemli iyileştirmelerin beklendiği telefonun bu yükseltmelere rağmen hem istendiği hem de 'uygun fiyatlı' kalması bekleniyor.

iPhone SE modelleri sadece Apple tarafından satılan en uygun fiyatlı "iPhone"  değil, aynı zamanda en küçük telefon modeli. Cihazın daha fazla depolama alanına ve Touch ID ile sağlanan bir parmak izi sensörüne sahip olacağı söyleniyor.

Yorumlar
Look
Sanki iPhone böyle olmasını istiyor dolar 9 Euro 11 lira olmuş daha kapitalizm diye yorum atılıyor türkiye hükümetinin suçu almak isteyip alamayan trolleredir sözüm.
Cevapla
Emre
Evet en uygun fiyatı 9 bin TL sudan ucuz, gidin işinize!!!
Cevapla
Look
O cihaz yurtdışında 500 Euro gibi komik rakamlara satılıyor bir asgari ücretli bir ayda isterse 4 tane alıyor bence siz gidin işinize
Bilinmeyen kişi
su 1.5 TL
Serkan
iPhone eriyor muradına biz çıkalım kerevetine bu ne ya bir seri bitmeden diyet seri reklamlar falan iphon tam bir kapitalizim bişey değiştiği yok tüm iphonler her işinizi görüyor sanki bı üst modelini alınca ucucakmis gibi insanları sömürmek ten başka bişey deyil iPhone serisi böyle gider bence
Cevapla
Noname
Her şey daha iyi olacak ama çok uygun olacak. Anlamsız bir yazı olmuş.
Cevapla
Sado
her zaman se modeli tavsiye edilir pil ve ekran tazelenir ise tadından geçilmez
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.