Mobil

Apple Watch SE bilekleri yakıyor!

Apple Watch SE akıllı saati alanlar ısınma sorunu yüzünden memnun değil. Bazı kullanıcılar ise bileklerinin yandığından şikayetçi oldu.

Apple Watch SE bilekleri yakıyor!

Sosyal medya platformunda bir kullanıcının Apple Watch SE'nin aşırı ısınma sorunu hakkında yaptığı paylaşım sonrasında bir çok kullanıcıdan benzer yorumlar geldi.

Apple Watch SE bilekleri yakıyor!

Paylaşıma göre giyilebilir cihazların bazı kısımları, ekranın hasar görmesine neden olacak kadar ısındı ve kullanıcının bileğini yaktı. Bazıları saati şarj ederken bu sorunu yaşadıklarını, bazıları ise bileklerindeyken yanma hissettiğini söyledi. Ürünün kullanılmaya başlandıktan sonra ki birkaç gün içinde sorunların yaşandığı belirtildi. Aşırı ısınmanın ardından ise akıllı saatin ekranında sarı bir noktanın oluştuğu da paylaşılanlar arasında.

Apple Watch SE bilekleri yakıyor! - Resim : 1

Güney Kore’deki kullanıcılarda başlayan Apple Watch SE ısınma sorunu için herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu ısınmaya yol açan durumun ne olduğu da henüz bilinmiyor. Konu hakkında paylaşım yapan kullanıcı, akıllı saati 8 Ekim tarihinde satın aldığını, 9 Ekim tarihinde akıllı saati kullandığını ve bileğindeyken uyuduğunu söyledi. 10 Ekim sabahında bileğinde sıcaklık ile uyandığını belirtti. Bu tarihten sonra akıllı saatin çalışmadığını söyleyen kullanıcı, bileğinde de iz oluştuğunu söyledi. Bunun yaşanmasının ardından kullanıcı ürününü yenisiyle 16 Ekim tarihinde değiştirdi.

Bu şikayetlerle öne çıkan altı kullanıcıdan üçü Apple'dan geri ödeme aldı. Önümüzdeki günlerde Apple'dan bu konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Yorumlar
Yalan
Apple watch se’yi çıktığı an aldım.Hiçbir ısınma problemi yok
Cevapla
💎G@kko💎
Genaral mobil yerli bileklikler bin çeker buna
Cevapla
X Artık Biliniyor
Yerli ve milli : )
Ebu Zulkarneyn
Apple dolarin kulu köpeğidir. Yakinda ekran, kasa, işlemciyide ayri satar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.