Apple yenilenmiş iPhone 12 ve 12 Pro satmaya başladı!

Apple tasarruf modunu açtı. Şirket resmi web sitesinde yenilenmiş iPhone 12 ve 12 Pro satmaya başladı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Apple yenilenmiş iPhone 12 ve 12 Pro satmaya başladı!

Bugün Apple'ın resmi Sertifikalı Yenilenmiş mağazası yeni bir seçenek ekledi. Şirketin önceki nesil cihazlarıyla ilgileniyorsanız ve biraz tasarruf etmek istiyorsanız yenilenmiş iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri satılıyor.

Özetlemek gerekirse, Apple'ın Onaylı Yenilenmiş mağazasından satın aldığınız ürünler yeni bir pil, yeni dış kabuk, orijinal Apple parça değişimleri (gerekirse) ve bir yıllık garanti ile gelecek. Ücretsiz teslimat ve iade haklarınız arasında. Peki böylesi bir sistemin dezavantajı ne? Tabi ki orijinal kutu almamak.

Apple yenilenmiş iPhone 12 ve 12 Pro'yu satmaya başladı!

apple

64 GB depolama alanına sahip iPhone 12'de 110 ABD Doları, 128 GB depolama alanına sahip olanda 120 ABD Doları, 128 GB depolama alanına sahip iPhone 12 Pro'da 140 ABD Doları, 256 GB depolama alanına sahip iPhone 12 Pro'da 150 ABD Doları gibi bir fiyatlandırma söz konusu. Depolama alanı ve 512 GB depolama alanına sahip iPhone 12 Pro'da 180 ABD doları olarak karşımıza çıkıyor. Yepyeni bir cihaz gibi görünecek bir cihaz için oldukça iyi bir fiyatlama diyebiliriz.

Artan fiyatlar Apple gibi şirketleri bile tasarruf moduna soktu diyebiliriz. Şirket yenilenmiş iPhone satarak daha ucuza daha fazla telefon satmayı hedefliyor. Bu uygulama henüz ülkemizde yok. Ancak diğer pazarlarda yaygınlaştıkça Türkiye'ye de gelmesi söz konusu olabilir.