Mobil

Apple'a kızan iPhone kullanıcıları Samsung'a geçiyor!

Apple'ın eski iPhone modellerini yavaşlatmasına kızan müşteriler, Apple'ı tehdit etti.


iPhone kullanıcılarının şikayetçi olduğu pil bozulması fiyaskosu nedeniyle beş Apple müşterisi tarafından açılan davalar, şirketin müşterilerini Samsung’a kaptırmak için endişe etmesi gerek tek şey olmayabilir.

Apple bu hafta, pilin bozulmasıyla başa çıkmak için eski iPhone modellerini yavaşlattığını doğruladı ve bu durum, rakip Samsung'a geçmek için hazır olan müşteriler için çok sinir bozucu bir açıklama gibi görünüyor.

Son birkaç günde, okuyucuların birçoğunun, Apple'ın duyurusundan sonra Samsung'un ekosisteminin daha çekici olduğunu iddia ettiklerini ve çeşitli sosyal ağlardaki yayınlar, iPhone kullanıcıları arasındaki hayal kırıklığı düzeyinin önemli ölçüde arttığını düşündürüyor gibi görünüyordu.

Samsung'un ya da Google'ın Pixel gibi diğer Android cihazlarına potansiyel bir geçiş yapmayı düşünen birçok iPhone kullanıcısı akıllı telefonlarını Apple'ın kasıtlı olarak yavaşlatmasıyla bunu ciddi anlamda düşünmeye başladı.

Yorumlar
kire reş
iphone 6 s plus ta kendiliğinden donup resimleri açamıyor bazen bide kendiliginden osuruyor
Cevapla
salim
6Plus var ben de.2.5 sene oldu..Batarya %14 değer kaybetmiş.. Ama normal hız da calışıyor..
Cevapla
bülent
şarj ile yavaşlama aynı şey değilki,burda şirketin bilerek yaptığı bir şey var ve onun pille veya şarjla alakası yok!!
Cevapla
osman ak
yeni batarya taktirsak sorun ortadan kalkar mi acaba ?
Cevapla
moby
evet düzeliyor ama orjınal olması kaydıyla
stayalive
değişir. adamlar zaten değiştirin dedi. işlemci gerekli gücü çekemediği iiçn yazılımsal anlamda performans kaybı oluyo. yani pil değişince durum ortadan kalkıcak 2 seneliğine daha
Ali
Adamlar yazılımsal anlamda yavaşlatıyor telefonu,pilin bununla bir alakası olduğunu düşünmüyorum.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.