Mobil

Apple’dan bir hamle daha! Yenilenmiş iPhone XR geliyor!

Akıllı telefon pazarının önde gelen üreticilerinden olan Apple, son zamanların en çok tutan iPhone modelini yenileyerek tekrardan kullanıcıya sunuyor.

Apple’dan bir hamle daha! Yenilenmiş iPhone XR geliyor!

iPhone modellerinin 12. Halkasını tanıtmaya az bir süre kalsa da ABD merkezli üretici boş durmuyor. Yapılan araştırmalara göre son zamanların en çok satan Apple modelini değerlendirmek isteyen şirket, cihazı “yenilenmiş” olarak bir kez daha satışa sunuyor. Ayrıca bu telefonun fiyatlarında da çeşitli indirim fırsatları tüketicileri bekliyor. Ancak tüm bunların şimdilik yalnızca ABD için geçerli olduğunu baştan vurgulayalım.

Apple’dan bir hamle daha! Yenilenmiş iPhone XR geliyor! - Resim : 1

Apple’dan bir hamle daha! Yenilenmiş iPhone XR geliyor!

Teknoloji dünyasının dev markası Apple, son dönemlerin en çok satın alınan iPhone modeli olarak bilinen iPhone XR’ı tekrardan üretip satmaya karar verdi. Hem dünyanın pek çok ülkesinde hem de Türkiye’de fazlasıyla beğenilen telefonun popülerliğini kullanmak isteyen şirket yetkilileri, bu fikri yakın zamanda ortaya attı. Tüketicilerin önünde iPhone 11 ve iPhone SE 2020 gibi seçenekler varken hala iPhone XR tercih etmeleri, Apple yetkililerini de etkilemişe benziyor.

Ancak yukarıda da ifade ettiğimiz gibi şirket bu planını şimdilik yalnızca ABD’de hayata geçirmeyi planlıyor. Bunun dışında iPhone XR fiyatlarında da bir takım indirimler yapılıyor. Yeni fiyatlara göre cihazın 64 GB depolama alanına sahip olan versiyonu 500 dolardan satışa sunuluyor. 128 GB için ödenmesi gereken bedel 540 dolar iken, 256 GB sürümünü denemek isteyenlerin cebinden ise 630 dolar çıkıyor.

Yorumlar
ssadasd
salakmısın oluuuum
Cevapla
Tercih Meselesi
İşlemci değişikliği ve bellek artışı dışında yeni bir şey yok. Küçük ekranlı bu ürünü her şeye rağmen bu paraları verip alacaklar olabilir. Ben almayayım teşekkürler.
Cevapla
Dj antakya
Xr küçük boyutlu değil gayet iyi
asdasd
kes ya ağlama
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.