Mobil

Apple'dan fotoğraf yarışması

Apple, iPhone ile sadece Gece Modu ile çekilen fotoğrafların katılabileceği bir fotoğraf yarışmasını duyurdu.

Apple'dan fotoğraf yarışması

Her yıl düzenlenen fotoğraf yarışmasının bu yıl belirlenen teması ise Gece Modu oldu. Yarışma konsepti Gece Modu olunca katılımcıların sadece iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max sahibi olması gerekiyor. Zira Gece Modu özelliği sadece bu telefonlarda bulunuyor.

Apple'dan fotoğraf yarışması

Yarışmaya son katılım tarihi ise 29 Ocak 2020 olarak açıklandı. Jürisinde 10 üyenin bulunduğu yarışmada sonuçlar 4 Mart 2020 tarihinde açıklanacak. Yarışmaya katılım için 18 yaş veya üstünde olmanız gerekiyor. Yarışmada değerlendirilecek fotoğraflarda düzenleme yapılması bir sorun teşkil etmiyor. Ancak yapılan düzenlemelerin hangi uygulama ya da uygulamalarla yapıldığının belirtilmesi gerekiyor.

Yarışmaya nasıl katılacaksınız?

Yarışmaya katılmak için Instagram ve Twitter üzerinden yukarıda ismi geçen cep telefonu modelleriyle Gece Modu'nda çekilen fotoğrafların #ShotoniPhone ve #NightmodeChallenge etiketiyle paylaşılması gerekiyor. Ayrıca açıklamaya bu fotoğrafın hangi iPhone modeli ile çekildiğini yazmanız gerekiyor. Ek olarak yarışmaya fotoğraflarınızın yüksek çözünürlüklü hallerini [email protected] adresine göndererek de katılabilirsiniz. Bu durumda fotoğrafın isminin isim_soyisim_nightmode_iphonemodeli şeklinde verilmesi gerekiyor.

Yarışma ile ilgili detayları Apple'ın internet sitesinde görebilirsiniz. 

Yorumlar
Hayri B.
Siteyi beğenerek takip ediyoruz fakat, X kişisinin filmleri, duvar kağıtları vb. fotoğraf içerikleri çok fazla. Bu durum siteyi teknoloji sitesi olmaktan uzaklaştırıyor gibi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.