Mobil

Apple'dan Portrait Lighting reklamı geldi!

Apple yayınladığı yeni tanıtım filmi ile Portrait Lighting özelliğini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Apple'dan Portrait Lighting reklamı geldi!

Reklam konusunda da geri kalmayan firmalar arasında bulunan Apple, iPhone X telefonunda bulunan Portrait Lighting özelliğini ön plana çıkartıyor. Hazırlanan bu reklam tanıtımı hem dikkat çekici hem de eğlenceli.

Portrait Lighting, iPhone X'e gelecek yeni bir özellik. Reklamın çekimi normalde kalabalık olan bir metro istasyonu üzerinde yapılmış.

 

Fotoğraf çeken kişi ise Portrait Lighting özelliğinin ne kadar kaliteli ve detaylı olduğunu bizlere gösteriyor. iPhone X, zaten çıktığından bu yana çok beğenilmiş olsa da bu özelliği,  tıpkı bir fotoğraf stüdyosundan çıkmış gibi fotoğraf çekimi yapabilmenizi sağlayacak.

30 saniyelik kısa reklamda Fransız asıllı film müziği bestecisi Flavien Berger'in 'La Fête Noire' şarkısı da var. iPhone X'in birçok satış yapmış olmasına rağmen hala yenilik politikasına devam etmesi de oldukça güzel bir durum. Bu konuda eksik kalmayan firma ileride bize başka ne gibi yenilikler sunacak bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.