Mobil

Apple'dan Wi-Fi sürprizi!

Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği modellerinde süper hızlı wi-fi özelliği bulunacak. İşte detaylar!

Apple'dan Wi-Fi sürprizi!

Apple'a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, şirketin 2019'da tanıtacağı modeller daha hızlı internete ev sahipliği yapacak bir özellik ile gelecek. 

ABD basınında yer alan iddiaya göre, Apple, bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone modellerinde, eski modellere göre yüzde 30 daha hızlı veri transferi sağlayacak süper hızlı Wi-Fi teknolojisi kullanılacak.

Henüz resmi açıklama bulunmasa da şirketin bu yıl aralarında 'ucuz iPhone' olarak da anılan iPhone SE 2'nin de bulunduğu 4 iPhone modelini tanıtacağı düşünülüyor. Speed test verilerine göre, dünya genelindeki mobil internet hızı ortalaması 24.4 Mbps. Bakalım Apple bu konuda bizlere ne gibi yenilikler sunacak hep beraber bekleyip göreceğiz. 

Apple'dan Wi-Fi sürprizi!

Buna ek olarak Apple, Eylül ayında ülkemizde de satışa sunulan iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde de istediği başarıya ulaşamadı. Satış hedeflerini tutturamayan marka, bu modellerin üretimini iki kez azaltmıştı. Yeni haberlere göre iPhone Xs Max modelinin üretimi de yarı yarıya azaltılacak.

Üç yeni modelle beklediğini bulamayan, yüksek fiyatlar ve yenilik getirmemesi nedeniyle istediği satışlara ulaşamayan Apple, eski telefonu getir yenisi götür gibi kampanyalarla durumu kurtarmaya çalışıyor. Ancak bu fiyat ve ürün geliştirme politikası ile ne kadar başarılı olur o da ayrı bir konu.

Yorumlar
Ahmet
Kulaklık jak girişi ve orta tuş se-2 modelde olmalı Apple elinde imkan varken teknolojiyi telefonlara vermiyor diğer markaların gerisinde kaldı kullandığı iOS yazılım olmasa çöp olur gidişatı nokia gibi olmaya başladı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.