Mobil

Apple'ın gizli silahı: iPhone 6 ekranında bu özellik de olacak!

Apple, iPhone 6 ekranında bu özelliğe de yer verecek!


Kaynaklar, Apple'ın önümüzdeki iPhone 6 dokunsal geribildirim özellikli ekranı ile geleceğini iddia ediyor. Eğer bu özellik iPhone 6’da olursa, ekrana dokunduğunuz zaman bir titreşim hissedeceksiniz.

Laoyaoba.com  sitesinden gelen rapora göre, iPhone 6'da 'dokunsal geribildirim lineer motor' özelliği bulunacak ve hatta dokunmatik ekran çok özel alanlarda titreşim kapasitesine sahip olacak. Görünüşe göre, iPhone 5S’de yerleşik mevcut titreşim motoru özelliğinin maliyeti 0,35 £ ancak, iPhone 6'da bulunacak olan yeni dokunsal motor özelliğinin maliyeti iki üç kat daha fazla olacak.

MacRumors’a göre ise Apple, 2009 yılında dokunsal geri bildirim için patent aldı ve web sayfasının çeşitli alanları üzerinden, kullanıcılarına bu konuda ne düşündüklerini sordu.Şimdiye kadar gelen sızıntı bilgiler iPhone 6’yı çekici hale getiriyor. Bakalım bu söylenen özelliklerin hepsi Apple iPhone 6’da mevcut olacak mı?

1405000949_iphone.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.