Mobil

Apple'ın yeni uygulaması yayınlandı!

Apple; yeni uygulaması Apple Destek ile iPhone, iPad, MacBook ve Apple Watch cihazlarının yanı sıra iCloud için destek almak isteyenlere kolaylık sağlıyor!


Apple, müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan firmaların başında yer alması ile bilinir. Apple.com üzerinden veya telefon ile destek sağlayan Apple, şimdi de yeni uygulaması ile bu desteğini daha kolay ulaşılabilir hale getiriyor. App Store'da yer alan Apple Destek uygulaması sayesinde, kullanıcılar saniyeler içerisinde Apple'dan destek alabilecek.

iPhone, iPad, Apple Watch, MacBook cihazlarına ve iCloud gibi hizmetlerine destek sunması için geliştirilen Apple Destek uygulaması ile; destek almak istediğiniz kategoriyi seçerek direkt Apple müşteri temsilcileri ile konuşabiliyorsunuz.

Apple Destek uygulamasında iCloud hesabınıza kayıtlı olan cihazlarınız otomatik olarak görünüyor. Destek almak istediğiniz cihazın veya servisin üzerine tıklayarak; pil, performans, Wi-Fi, iOS uygulamaları ve iCloud gibi konular hakkında destek almak için arama planlayabilir veya mesai saatleri içerisinde direkt olarak Apple müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Apple Destek uygulamasını indirmek için tıklayın

1481406945_ekran-resmi-2016-12-11-00.55.14.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.