Mobil

AppStore artık Türkçe!

Bu geceden itibaren AppStore türk kullanıcılarına tamamen Türkçe bir arayüzle merhaba dedi!

AppStore artık Türkçe!

Geçtiğimiz aylarda Türkçe AppStore yönünde internette yayılan dedikodular gerçeğe döndü. AppStore bu gece 00.00'dan itibaren Türk kullanıcılarına Türkçe olarak merhaba dedi!

Son yılların en değerli firması seçilen Apple bugün yeni modeli iPad 3'ü tanıtacak, yeni gelecek iPad'in nasıl adlandırılacağı konusunda hala belirsizlikler sürüyor. Yeni iPad bazılarına göre iPad HD, bazılarına göre ise iPad 3 olarak tanıtılacak.

1331126012_app-store.jpg
Yeni gelecek tablet bilgisayarla birlikte iOS ve Apple için küçük olsa da Türk kullanıcıları ve Türkiye için büyük bir adım atıldı. Gece yarımdan itibaren AppStore'u kullanmak isteyen türk kullanıcılar AppStore'un tamamen yepyeni Türkçe arayüzüyle karşılaştılar.

Yeni AppStore'u Türkçe kullanmak isteyen Apple kullanıcılarının yapması gereken çok basit: sadece Türkiye hesabı açmaları veya Türkiye hesaplarıyla giriş yapmaları yeterli olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.