Mobil

Arcade artık iPhone'da

1 Nisan şakası olarak ortaya atılan ürün gerçeğe dönüştü...


thinkgeek.com adlı internet sitesinin 1 Nisan şakası olarak yayınladığı bir ürün gerçeğe dönüştü, ilk olarak iPad'e uyarlanan ürün lon iCade firması tarafından çıkarılmıştı. Bereketli CES topraklarında oyunseverler için üç yeni model tanıtıldı. Retro tasarımlı küçük bir kasaya sahip iCade Jr. iPhone ve iPod'a uyumlu. Bunun yanı sıra yine iPod, iPhone 4 ve iPhone 4S ile uyumlu olan iCade Mobile ve iPad'ler için de tam bir oyun canavarı olan iCade Core oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Dokunmatik ekranlar ile eski tanıdını veremeyen retro oyunların keyfi bu konsollarla çıkıyor.

1326363419_icade-mobile1.jpgOyunlar için bağlantı bluetooth ile sağlanıyor ancak cihazların şarj tüketimini engellemek adına 30 pinlik şarj bağlantısı da sağlanmış. iCade Core, eski cihazı olan iCade gibi 8 tuşa sahip. Yaklaşık 100 oyunla uyumlu olması planlanan iCade Mobile?ın Amerika satış fiyatı 80 dolar olacak. Diğer modellerin satış fiyatı henüz belli değil.

1326363435_icade-mobile2.jpg
1326363454_icade-core.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.