Mobil

Asus ROG Phone 6D tasarımı sızdırıldı! Bu cihaz olay olur!

Oyuncu telefonu denince akla gelen ROG Phone ile ilgili yeni detaylar mevcut. Şirket yeni cihazında benzersiz bir tasarım sunacak.

Asus ROG Phone 6D tasarımı sızdırıldı! Bu cihaz olay olur!

Asus, geçtiğimiz ay Snapdragon 8+ Gen 1-powered ROG Phone 6 ve ROG Phone 6 Pro isimli cihazlarını tanıttı. Oyuncu telefonu diyince akla gelen yeni ROG Phone beklentileri yükselten bir tasarım ile gelecek. Bu cihaz serisine 19 Eylül'de ROG Phone 6D Ultimate eşlik edecek. 

Asus ROG Phone 6D tasarımı sızdırıldı! Bu cihaz olay olur!

Asus ROG Phone 6D tasarımı sızdırıldı! Bu cihaz olay olur! - Resim : 1

ROG Phone 6D ve 6D Ultimate, D olmayan modellere benzeyen bir tasarım ile gelecek. Normal 6D - ROG Phone 6 gibi - arkada ışıklı bir logoya sahip olacak. ROG Phone 6 ve ROG Phone 6 Pro arasındaki farklar ise teknik özellikler açısından olacak. ROG Phone 6D ve ROG Phone 6D Ultimate da farklı bellek seçeneklerine sahip aynı telefonlar olarak karşımıza çıkacak. Asus, ROG Phone 6D veya ROG Phone 6D Ultimate'ın teknik özelliklerini ayrıntılı olarak açıklamadı ancak Tayvanlı marka, 6D Ultimate'ın Dimensity 9000+ işletim sistemi tarafından destekleneceğini onayladı. Asus'un 19 Eylül etkinliği öncesinde bu akıllı telefonlar hakkında daha fazla bilgi vermesini bekliyoruz. 

Cihazların piyasasaya sürülmesine az bir vakit kala daha fazla özellik detayının ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Oyuncu telefonu denince akla gelen ROG Phone benzersiz bir tasarım ve iyi bir soğutma sistemi vaat ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.