Mobil

ColorOS 13 güncellemesini alacak OnePlus telefonlar belli oldu

OnePlus popüler modelleri başta olmak üzere cihazlarına güncelleme sunmaya başladı. İşte ColorOS 13 alacak cihazlar.

ColorOS 13 güncellemesini alacak OnePlus telefonlar belli oldu

Birkaç hafta önce Oppo, küresel pazarlar için ColorOS 13'ü tanıttı. Dün şirket, en son mobil yazılımını da Çin'de piyasaya sürdü. Şimdi yavaş yavaş şirketin popüler modelleri olmak üzere tüm modellerine güncelleme geliyor. Beklendiği gibi firma, bu yazılıma güncelleme alacak cihazların listesini de açıkladı. 

Gelin Android 13 tabanlı ColorOS 13 güncellemesine erişecek tüm OnePlus akıllı telefonlara bir göz atalım.

OnePlus ColorOS 13 Güncelleme Listesi

ColorOS 13 güncellemesini alacak OnePlus telefonlar belli oldu - Resim : 1
Ağustos 2022
OnePlus 10 Pro

Eylül 2022
OnePlus 9 Pro
OnePlus9
OnePlus Ace

Ekim 2022
OnePlus Ace Pro
OnePlus 9RT
OnePlus 9R
OnePlus 8 Pro
OnePlus8
OnePlus 8T

Yukarıda belirtilen program, açık beta programının başlangıcını işaret ediyor. Kararlı sürüm, listelenen aydan bir veya iki ay sonra gerçekleşebilir. OnePlus'ın OnePlus Ace Pro hariç listedeki hemen hemen tüm telefonlar için kapalı beta programına başladığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle, güncellemenin dağıtımında bazı gecikmeler söz konusu olabilir. OnePlus zaman çizelgesini takip ederse, ilk kez en son Android güncellemesini birden fazla cihaza daha hızlı gönderecek. Güncellemeyi manuel olarak almak için cihazınızın Ayarlar kısmında mutlaka güncelleme kısmını kontrol edin. Söz konusu güncelleme tüm bölgelere aynı anda yayılacak olup tüm kullanıcılara da aynı anda gelecek. Şirket ilerde OPPO ile bazı projeler de duyuracak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.