Mobil

Asus Transformer Pad Infinity için Android 4.2 başladı!

Android dünyasında ürünlerine hızlı güncelleme sunan Asus, Nexus cihazlar dışında Android 4.2'yi sunan ilk üretici olmuştu.

Asus Transformer Pad Infinity için Android 4.2 başladı!

Android cephesinde Samsung ile birlikte tablet üretiminin öncü isimlerinde olan Asus, kullanıcılarına sağlamış olduğu güncellemelerle müşteri kitlesini bir hayli memnun ediyor. Birçok üretici Android 4.1 güncellemesini cihazlara sunmaya henüz başlamışken, Tayvanlı üreticinin Android 4.2 güncellemesine başlamış olması kullanıcılar açısında memnuniyetle karşılanacak bir durum.
1365053863_transformerpad-infinity-jb.jpg

Kısa süre önce Transformer Pad TF300 için Android 4.2 güncellemesini başlatan Asus, Facebook üzerinden duyurduğu haberde Transforer Pad Infinity için de Android 4.2 güncellemesinin kullanıcılara ulaştırılmaya başlandığı belirtildi.

OTA yoluyla sağlanacak güncelleme kapsamında Tayvanlı üretici tablette performans artışı sağlarken, sistemde oluşturulan istikrar, geliştirilen kilit ekran ve klavye, kurulum sihirbazı güncelleme kapsamında kullanıcılara sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.