Mobil

Yeni Nokia Asha görüntülendi

Nokia'nın yeni telefonundan görüntüler var.

Yeni Nokia Asha görüntülendi

Nokia Asha serisinden yeni bir telefon geliyor. Nokia Windows Phone 8 serisinde orijinal bir çizgiyi yakalayarak, Xperia serisi gibi benzer tasarımlarla yeni telefonlar üretmeyi sürdürüyor. Aslında Nokia Asha ve Lumia serisinin Nokia'nın akıllı telefon marketindeki itibari için iyi geldiğini söyleyebiliriz.

Nokia Asha serisinde şimdiye kadar heyecan verici bir özellik bulunmuyordu. Yeni görüntülenen telefonun ileri seviye bir telefon olup olmadığını zaman gösterecek. Nokia'nın yeni Asha telefonu olarak yayınlanan görüntülerin netliği belli değil. Görüntüler gerçek de olabilir, konsept görüntüler de olabilir.

1365032383_new-asha.jpg

Ancak şunu söyleyebiliriz, bu telefon serisi de tasarım olarak Lumia serisine yaklaşıyor. Ayrıca telefonun Windows Phone 8 ile geleceği nerdeyse kesin. Telefonun Lumia serisinden farklı olarak tasarımının daha iPhone benzeri olduğunu söyleyebiliriz.

1365032422_new-asha-2.jpg
Nokia'nın bu telefonunu iPhone'larla benzer özelliklerde getirmesi ya da üst seviye özelliklerde bir telefon sunması muhtemelen yeni rakip olarak sahaya çıkmak istediğinin bir göstergesi olacak.

Yorumlar
Nokia bi turlu eski formunu yakalayamadi nerde o eski saglam en iyi telefnlari ureten nokia yerini ucuz Samsungla paragoz apple a birakti maalesef
Cevapla
cano
nokia varmi piyasada one oyle boyali kalem gibi
Cevapla
kuberd
cihaz iyi gorunuyor fakat wp li lumialar ile iphone a tam bir rakip olamayan nokia giris seviyesi gecmisi olan asha serisi ile yine wp isletim sistemi ile.rakip olmaya calismasi cok sacma olacaktir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.