Mobil

Asus Transformer Pad TF300 için Android 4.2 güncellemesi başladı

Güncelleme noktasında bir hayli hızlı davranan Asus, TF300 isimli tableti için Android 4.2 güncellemesini kullanıcılara sunuyor.

Asus Transformer Pad TF300 için Android 4.2 güncellemesi başladı

Tablet dünyasına son dönemde sunduğu ürünlerle adından sıkça söz ettiren Asus, güncelleme noktasında da tablet sahiplerini bir hayli memnun etmekte. Şirket birçok ürünü için Android 4.1 güncellemesini kullanıcılara sunarken, giriş seviyesinde konumlandırılan Transformer Pad TF300 için ise Android 4.2 Jelly Bean güncellemesine resmen başladığını duyurdu.
1362381082_607704.jpg

İlk olarak Amerika’da OTA üzerinden sağlanan güncellemenin kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor.

Güncelleme ile birlikte tablet, Android 4.2’nin getirmiş olduğu tüm yeniliklerden nasiplenecek. Sizlerde tabletinizin Ayarlar-Telefon Hakkında-Sistem Güncellemeleri bölümünden güncelleme kontrolünü yapabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
tt300tg ye de gelirmi acaba?
Cevapla
misafir
tf700 de gelir diye umuyorum
Cevapla
Misafir
Özellikle TF300T performans canavarı bir ürün. Öte yandan ayarlardan güç ayarlarını ayarlamayı unutmamamak önemli. Yoksa bu performansa dayanacak bataryanın vay haline.
Cevapla
Gakko
Bu iş için en eyi seçim Sony Vaio olur bilim ki sony kalitede bir numara..
Cevapla
Asus doğru yolda .
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.