Mobil

Windows Phone 8 için kapsamlı güncelleme yıl sonunda

Microsoft, sistem üzerindeki radikal değişiklikleri yıl sonuna bıraktı.

Windows Phone 8 için kapsamlı güncelleme yıl sonunda

Windows Phone 8 platformu için küçük çaplı güncellemelere yer veren Microsoft, ilk majör güncellemesini yılsonunda kullanıcılara sunacak. Bir süre ortaya çıkan HTC Tiara modelinde Windows Phone 8 GDR2 versiyonun kullanıldığı dikkatlerden kaçmamış ve yazılım şirketinin yeni bir güncelleme hazırlığında olduğu bildirilmişti.
1362378619_windows-phone-8-devices-575x340.jpeg

Ancak yıl sonunda yayınlanacak güncellemenin daha kapsamlı ve sisteme birçok yeniliği getireceği konuşuluyor. Sürüm numarasının ise Windows Phone 8.5 olacağı iddia ediliyor. Yayınladığı iş ilanında Windows Phone cephesini geliştirmek üzere yazılım mühendisi aradığını bildiren Microsoft, “Apollo Plus” adını verdiği güncelleme paketini Noel döneminde tüketicilere sunacak.

Yorumlar
m Tunc
Microsoft yazılım mühendisi bulup windows Phone 8'i geliştirene kadar atı alan Üsküdar'ı geçiyor. insanlar 1 sene bekleyecek mi yani:) ondan sonra bir de hataları düzeltme süreci...
Cevapla
Misafir
WP8'in kendisi zaten kötü, haberi kötü olsa ne olur.
Cevapla
Kotu oldu bu haber
Cevapla
Kotu oldu bu haber
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.