Asus Transformer TF701T için KitKat dağıtımı başladı

Asus tablet için Android 4.4.2 güncellemesinin dağıtımını sürdürüyor.

Asus Transformer TF701T için KitKat dağıtımı başladı

Asus’un geçtiğimiz yıl duyurduğu Tegra 4 işlemcili tablet modeli Transformer  TF701T için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi başladı.  OTA üzerinden dağıtıma sunulan güncelleme İspanya’da kullanıcılara buluşurken, yeni yazılımın kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor.

Güncelleme sonrası tabletin açılışına Powered by Android logosu eklenirken, ayrıca tablet kullanıcıları “Benim Kütüphanem” uygulamasına kavuşuyor. Benim Kütüphanem (My Library), books.google.com kütüphanesi yöneten basit bir uygulamadır.

1405583755_asus-transformer-pad-tf701t-1.jpg

Her güncellemede olduğu gibi Transformer  TF701T için de yayınlanan Android 4.4.2 güncellemesi tableti daha iyi optimize edilmiş bir sisteme kavuşturuyor. Performans artışı, kablosuz yazıcı desteği, pil verimliliği ve beyaz durum çubuğu simgeleri güncellemeye dahil edilen diğer yenikler oldu.

Asus yaklaşık iki hafta önce Padfone 2 için de Android 4.4.2 güncellemesini başlattı. Güncelleme sonrası tüm verilerin silineceği bilgisi verildi. Transformer  TF701T için de güncelleme sonrasında tüm veriler silinebilir, bu sebeple önemli dosyaları yedeklemeni gerekecek.