Mobil

ASUS ZenFone 5 Lite'ın özellikleri belli oldu

ASUS ZenFone 5 Lite, hangi özelliklerle ne zaman gelecek?


2017'de ASUS, ZenFone 4 serisi akıllı telefonların piyasaya sürülmesini birkaç ay geciktirdi. Geçen yılın Eylül ayında ASUS CEO'su Jerry Shen ile yapılan röportajda, ASUS ZenFone 5 serisi akıllı telefonların Mart 2018'in başlarında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Şirket, ZenFone 5 akıllı telefonlarını piyasaya sunarken, orta sınıf telefon ZenFone 5 Lite son zamanlarda Rusya'da sertifikalandırılmıştı.

Akıllı telefonun belgelenmesi, Snapdragon yonga seti tarafından destekleneceğini onayladı ve LTE bağlantısı için destek taşıdığı ZC600KL model numarasına sahip olduğunu ortaya çıkardı. Model numarasında bulunan "60" sayısı, 6 inçlik bir ekranla ile geleceğini gösteriyor. 18: en / boy oranını destekleyip desteklemeyeceği konusunda herhangi bir onay yok.

Tayvanlı teknoloji şirketinin önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2018 teknoloji sergisinde ZenFone 5 serisini tanıtıp tanıtmayacağı belli değil. Şirketin yeni ZenFone 5 akıllı telefon serisini tanıtmak için özel bir tanıtım etkinliği düzenleyebileceği tahmin ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.