Mobil

Asus ZenPad’in yeni modellerini tanıttı

Özel görüntü iyileştirme teknolojisi ile gelen dört çekirdekli Intel işlemcili yeni ZenPad modeller, televizyonlardaki görüntü kalitesini kullanıcıların önüne getiriyor.

Asus ZenPad’in yeni modellerini tanıttı

Asus, dünyanın kişileştirilebilir ilk tableti ZenPad’in yeni modellerini bugün düzenlediği basın toplantısında tanıttı.

Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen lansmanda ZenPad’in tablet deneyiminin çıtasını daha da yükseltecek ZenPad 7.0’’ (Z170C), ZenPad 8.0’’ (Z380C), ZenPad S 8.0’’ (Z580C) ve ZenPad 10’’ (Z300C) modelleri görücüye çıktı.

Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile çalışan 7’’, 8’’ ve 10.1’’ ekran boyutlarındaki yeni tabletler; zarif tasarımı, muhteşem eğlence kapasitesini, kişileştirilebilir fonksiyonları bir araya getirirken değiştirilebilir kapaklar ile tablet deneyimini yeniden şekillendiriyor ve gerçek konforu tüketicilere yaşatıyor.

1445431679_zenpadz170scenariophoto.jpg

Dünyanın ilk kişileştirilebilir tablet ailesi Intel işlemciler ile genişliyor

4 çekirdekli 64-bit Intel® Atom™ x3 işlemciden güç alan yeni ZenPad modeller, akıcı çoklu görev, video ve oyun için yüksek performanslar sunuyor. Arka taraftaki PixelMaster kamera ile ZenPad, kullanıcılara ışığın az olduğu ortamlar da dahil her ortamda muhteşem görüntülü fotoğraflar, videolar ve selfiler çekmelerine imkan sağlıyor.

ZenPad; özgürlük, bağlantı ve ifade konseptleri üzerine tasarlanmış ASUS ZenUI kullanıcı arayüzü ile kullanıcılar için sınırları ortadan kaldırıyor. Dünyanın tamamen kişileştirilebilir ilk arayüzü olan ZenUI, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için bilgiyi öne ve merkeze oturtan ve ileri seviyede fonksiyonlar sunan şık ve temiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

1445431713_zenpadz300cgauraora-metallic.jpg

ASUS ZenPad, kullanıcılara muhteşem eğlence ortamı sunmak üzere tasarlandı. ZenPad 8” ve ZenPad 10’’ modellerde yer alan üstün HD IPS ekran kalitesi akıcı video izleme imkanı sunuyor. Tabletlerdeki ekran kalitesi ZenPad S 8.0’’ modelinde kullanılan 2K ekran ile de doruk noktasına çıkarılıyor. ASUS Tru2Life ve ASUS TruVivid özelliklerini de kapsayan ASUS VisualMaster teknolojisi, ilk kez tabletlerde kullanılan ve yeni nesil televizyonlarda bulunan ileri görüntü işleme teknolojileri ile kapsamlı görüntü optimizasyonu sunuyor.

Çarpıcı görüntü kalitesine tamamlayacak şekilde ASUS ZenPad tabletler, DTS-HD Premium Sound™ ses sistemini kullanan dünyanın ilk tableti olarak da öne çıkıyor. Evde ya da hareket halinde olan kullanıcıya inanılmaz üç boyutlu eğlence deneyimi yaşatmak için DTS-HD ses sistemi, DTS-HD kodlaması ile multimedya içeriklerin sesi çok doğal bir şekilde vermesini sağlarken stereo sesleri, sanal olarak surround seslere dönüştürebiliyor.

1445431699_asussistemisgrubuturkiyeulkemudurubora-aras2.jpg

Kalite ve tasarıma büyük önem veriyoruz”

Lansmanda konuşma yapan ASUS Sistem İş Grubu Türkiye Ülke Müdürü Bora Aras, Asus’un 1989 yılından bu yana teknoloji dünyasına getirdiği yeniliklerle üstlendiği öncü rolünü aktarırken bu yolda kalite ve tasarıma büyük önem verdiklerini vurguladı.

ZenPad serisi ile teknolojiye yeni bir soluk getirdiklerini de söyleyen Aras, “Tru2Life teknolojisi ile bir tablet üzerinden televizyon kalitesinde deneyimi ilk kez biz sunuyoruz. Akıcı video izleme imkanı dışında bu tabletler dünyada DTS HD teknolojisine sahip ilk tabletler olarak da öne çıkıyor. Yüksek doğrulukta çevre sesine sahip müzik sistemi ile hareket halindeyken bile mükemmel ses deneyimi yaşanabiliyor.” şeklinde konuştu. Ekim ayı itibariyle raflardaki yerlerini alan tabletlerin satış fiyatları ise şu şekilde:

ZenPad 7.0’’ (Z170C) INTEL QC C3200, 1GB RAM, 8GB ROM: 359TL

ZenPad 8.0’’ (Z380C) INTEL QC C3200, 2GB RAM, 16GB ROM: 529TL

ZenPad S 8.0’’ (Z580C) INTEL QC Z3530, 2GB RAM, 16GB ROM: 749TL

ZenPad 10’’ (Z300C) INTEL QC C3200, 2GB RAM 16GB ROM: 639TL

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.