Avea, denemeniz için ilk 3 ay bedava!

Avea’yı taahütsüz şartsız 3 ay denemek isteyen kullanıcılar hiçbir ücret ödemeyecekler!

Avea, denemeniz için ilk 3 ay bedava!

Avea, “Denemesi Bedava” kampanyasıyla Avealı olacak müşterilerine, ilk 3 ay boyunca bedava konuşma, mesajlaşma ve internete girme fırsatı sunarken, kampanyayı da, Ata Demirer’in rol aldığı “Dolmuş” adlı eğlenceli reklam filmiyle duyuruyor. Avea, hizmet kalitesini katlayarak artırmanın güveniyle hayata geçirdiği “Denemesi Bedava” kampanyası için yine dikkat çekici bir reklam filmiyle ekranlarda…

Avea’yı denemek isteyenlere, ilk 3 ay boyunca bedava konuşma, mesajlaşma ve internete girme fırsatı sunulduğu “Denemesi Bedava” kampanyası, “Dolmuş” adlı reklam filmiyle, izleyiciyle buluşuyor. Ata Demirer’in hayat verdiği ‘Entelektüel Avealı’ karakterinin maceraları bu kez de “Denemesi Bedava Kampanyası” reklam filminde, bir dolmuşta devam ediyor.

1389696028_screen-shot-2014-01-09-at-9.51.jpg

Entelektüel Avealı, seyahat ettiği dolmuşta para ödemeyi reddederek “Şoför Bey, Avea’yı denemesi 3 ay bedava! Avea hattında olan bu konsept, dolmuş hattında neden olmasın?” diyor. Şoför bu uygulamanın sadece bir günlük olabileceğini düşünürken; tam 3 ay geçerli olduğunu öğrenince “O zaman ben müsait bir yerde ineyim, Avea’ya geçeyim” diyerek Avea’ya geçmeye karar veriyor.

Avea Denemesi Bedava Kampanyası’nın reklam filmi, 70 kişilik bir ekip tarafından, Etiler Baltalimanı İstinye yolunda ve Sarıyer Ekol İletişim Avea Bayii'nde çekildi.