Mobil

Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 güncellemesi resmen başladı!

Güncellemenin kısa süre içerisinde birçok ülkede başlaması bekleniyor.

Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 güncellemesi resmen başladı!

Galaxy Note 3 N9005 (LTE versiyonu) için bir süre önce Android 4.4.2 güncellemesi test aşamasında ortaya çıkmıştı. Yazılımı Odin yardımcı uygulaması ile yükleyen kullanıcıların bir bölümü tarafından tecrübe edilen yazılımın oldukça stabil bir yapıda olduğu vurgulanmıştı. Kullanıcılar henüz test aşamasında yazılımı kullanırken, Samsung cephesinden Android 4.4.2 güncellemesinin resmen başladığı bilgisi geldi.

1389684863_samsung-galaxy-note-3-front-back.jpg-640x488.jpg

Güncelleme ilk olarak Polanya'da başlarken diğer bölgelere ulaşması ise birkaç haftayı bulacaktır. Kilit ekranda kamera kısayolu, durum çubuğunda yer alan simgelerin beyaz renge bürünmesi, performans artışı, kablosuz yazıcı desteği ve daha kararlı bir yazılım güncelleme kapsamında yer alan yenilikler oldu. 1GB dosya boyutuna sahip güncellemenin dağıtımı Kies üzerinden yapılıyor. Elle yükleme yapmak isteyen kullanıcılar ise Galaxy Note 3 N9005 için Android 4.4.2 yazılımını BURADAN indirerek Odin ile yükleyebilir.

not: Bu yazılım ülkemizde satışa sunulan Exynos işlemcili Galaxy Note 3 ile uyumlu değildir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.