Mobil

Avea Yandex ile anlaştı!

Avea inTouch kullanıcıları, Yandex.Shell sayesinde cihazlarına birbirine 3 boyutlu olarak bağlı, istedikleri sayıda masaüstü paneli kurabilecekler.

Avea Yandex ile anlaştı!

Avea, geçtiğimiz ay kendi markasını taşıyan akıllı telefonunu kullanıcılara sunmuştu. Dev operatör inTouch modelinde zenginleştirilmiş kullanıcı deneyimi için Yandex'le birlikte çalışıyor.

Avea'nın kendi akıllı cep telefonu Avea inTouch, Yandex.Shell arayüzünü kullanıyor. Yandex.Shell, Android işletim sistemli cihazlar için 3 boyutlu bir arayüz sağlıyor. Bu uygulama ile beraber Yandex'in Arama, Haberler, Haritalar ve Trafik gibi en sevilen servisleri de beraberinde geliyor.

1355908637_avea.jpg

Avea inTouch için hazırlanan Yandex.Shel sürümünde tüm paneller, widgetler, temalar ve tasarım bu cihaz için özel olarak seçildi ve geliştirildi.

Avea inTouch kullanıcıları, Yandex.Shell sayesinde cihazlarına birbirine 3 boyutlu olarak bağlı, istedikleri sayıda masaüstü paneli kurabilecekler. Ayrıca, üzerine widget, uygulama ve dosyaları istedikleri gibi yerleştirme imkanları olacak. Yandex.Haberler, Hava Durumu ve Yandex.Trafik gibi servisler hazır olarak geliyor ve bu servisler sayesinde kullanıcılar, dünyadaki en son gelişmeler, anlık hava ve trafik durumu hakkında bilgiye ulaşabilecekler.

Yorumlar
s@mi
Yandex filan hikaye, htc nin sensesi gibi arayüz yok
Cevapla
Baran
Shell ara yüzünü kullanmaları güzel ama telefon özellik olarak cok zayıf. Yandex de Türkiye ye gerçekten ciddi yatırımlar yapıyor, ben mailini kullanıyorum ve çok memnunum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.