Mobil

Avea'dan LG G3 alanın 1 yıl faturası bedava!

Avea yaptığı LG G3 kampanyası ile satışlarını arttırmayı hedefliyor.


Bu gün sizlerle LG G3'ün fiyatının gerilediğini haberimizde paylaşmıştık. LG G3 son dönemin en dikkat çeken telefonlarından biri. Tüm rakiplerine göre en önemli farkı tabi ki ekran çözünürlüğü. 2K çözünürlüğündeki ekranı ile LG G3 kullanıcılarına en fazlasını vermeyi vaatediyor.

Avea ise ilginç bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında 8 Temmuz 2014 tarihinden itibaren; numarasını Avea’ya taşıyarak, numara taşımayı takip eden 30 gün içerisinde LG G3 kampanyasının taahhütlü tekliflerindenyararlananlara, 1 yıl boyunca vergiler de dahil olacak şekilde,  aylık tarife ücretlerinin 50 TL’ye kadar olan kısmını hediye edeceği açıklandı.

1404995014_ekran-alintisi.png

Son zamanların en dikkat çekici akıllı telefonlarından biri olan LG G3’e özel olarak benzersiz bir kampanya düzenleyen Avea’nın mevcut müşterileri de, bulundukları tarife kapsamında cihaza aylık tarifeye ek 35 TL ile 106 TL arasında başlayan teklif seçenekleriyle sahip olabiliyorlar. 

Açıkçası sadece numara taşıyanlara özel yapılan ve yıllardır Avea hat kullanan kişilerin bu haklardan yararlanamaması ise oldukça ironik bir gerçek değil mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.