Mobil

Babanıza cep telefonu alacaksanız; Kasko yaptırmayı unutmayın!

CepKask'tan Babalar Günü İndirimi!

Babanıza cep telefonu alacaksanız; Kasko yaptırmayı unutmayın!

Cepkask “Babalar Günü”nde babasına cep telefonu hediye alacak olanlara Cepkask’ı indirimli sunuyor. Evimizin güvencesi, direği olarak olarak gördüğümüz babalarımıza akıllı cep telefonu hediye edecekseniz Cepkask A.Ş 175 TL lik Cepkask Hizmet Paketi Babalar Gününe özel 139 TL’ye sunuluyor. Böylece onun çok sevdiği cep telefonunu her türlü riske karşı güvence altına alacak.

1434618717_guvencehizmetpaketi28229.jpg

Hemen her gün yeni bir model ve özellikte ürünlerin piyasaya çıkmasıyla, başta babaların teknoloji merakı giderek artıyor. Herkesin olduğu gibi babanızın da hayatının bir parçası olan, akıllı cep telefonu; çarpma, düşme, kırılma, sıvı teması, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı, günde bir simit parasına güvence altına alınıyor.

1434618730_resim284229.jpg

Türkiye’de ilk kez; garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarına karşı elektronik cihazları güvence altına alan Cepkask A.Ş, hızla artan akıllı telefon kullanıcılarının yaşadıkları mağduriyetlerin önüne geçtiklerini belirten Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç; hayatın da güvencesi olan babaları unutmamak adına özel bir hizmet paketi hazırladıklarını vurguladı. Gülgeç, “ Babalarımızın hatırı sayılır paralar ve taksitlerle aldığı akıllı cep telefonlarını güvence altına alarak onları büyük bir stresten ve mağduriyetten kurtarmak adına biz de Cepkask olarak bu balar gününde onlar için bir indirim yapalım istedik” dedi.

1434618757_babalargunu7.jpg

Bu babalar gününde; sizi gözünden sakınan, hayatınız boyunca güvende yaşamanız için elinden geleni yapan teknoloji tutkunu babanıza, bu babalar günü “güvence” hediye edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.