Mobil

Beats Music Servisi Sonlandırılıyor

Beats Music servisiyle ilgili bir sonlandırma haberi gündeme düştü


Beats Music servisiyle ilgili bir sonlandırma haberi gündeme düştü. Apple tarafından satın alınan Beats'in sunduğu çevrimiçi müzik servisi Beats Music, 30 Kasım tarihinde sonlandırılacak. Şu anda Apple Music ve Beats Music servislerini sunan Apple'ın, Apple Music tarafına odaklanmak için bu servisi kapatacağı ifade edilyor.

1447412136_beats-music.jpg

Beats Music Servisi Sonlandırılıyor

Apple tarafından Beats Music abonelerine gönderilen eposta, bu servisin 30 Kasım'da sonlandırılacağını ve aboneliklerin de iptal olacağını ancak, bu tarihten önce içeriklerin Apple Music servisine kaydırılabileceğini belirtmekte.

Haziran ayından bu yana yeni aboneliklere kapalı olan Beats Music servisi, Spotify ve hatta kendisinden sonra kullanıma sunulan Apple Music kadar başarı elde edemedi. Bu konuda Spotify'ın kısa sürede dünya çapında başarı elde etmesi ve Apple Music servisinin de ilk 3 aylık süreyi ücretsiz olarak sunması gibi etkenler  söz konusu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.