Mobil

Beyaz renkli Nexus 4 ortaya çıktı

Dünya genelinde yoğun bir ilgiyle karşılaşan telefonun beyaz renk seçeneği de ortaya çıktı

Beyaz renkli Nexus 4 ortaya çıktı

Kasım ayında beyaz renkli Nexus 4 çalışmalarının olduğuna dair bir söylenti ortalığa yayılmıştı ve beyaz rengin aralık ayı içerisinde satışa sunulacağı bildirilmişti. Ocak ayının son günlerini geçirdiğimiz şu günlere kadar beyaz Nexus 4 satışa sunulmadı.
1359527817_cam00107-jpg.jpg

Telefon satışa sunulmamış olabilir fakat sızdırılan bir görsel telefonun yakın zamanda satışa sunulacağının işareti sayılabilir. Elde edilen görüntü üzerinde yapılan EXIF verileri değerlendirildiğinde görselin Optimus G ile çekildiği anlaşılıyor. Bu sebeple görüntünün LG içerisinden bir kaynaktan sızdırıldığını söyleyebiliriz. Yine görselin sağ alt bölümünde oluşan desenler, arka bölümdeki aynı tasarımın beyaz renkte de sağlanacağını göstergesidir.

Play Store üzerinden satışlara tekrar başlayan telefon ülkemizde ilk olarak Teknosa ve devamında Turkcell tarafından satışa sunulmuştu. Sınırlı sayıda getirilen telefon için yoğun bir ilginin yaşandığını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.