Mobil

Black Friday kapsamında Galaxy Note 20 fiyatı yarı yarıya düştü!

Google Fi, Samsung Galaxy Note 20 dahil bazı telefonlara Black Friday'de yüzde 50 indirim uyguluyor.

Black Friday kapsamında Galaxy Note 20 fiyatı yarı yarıya düştü!

Genel olarak konuşursak, kullanıcıların tepkileri Samsung'un 999 dolarlık (7885 TL) Galaxy Note 20'sine (Ultra olmayan) çok şaşırtıcı olmadı ve fiyatı Note 20 Ultra'ya kıyasla pek makul bulunmadı. Bunların hepsi oldukça anlaşılabilir, bu nedenle Samsung'un bunlardan çok satmadığını varsayıyoruz.

Samsung Black Friday fırsatları!

Şu an Google Fi, Black Friday için, yüzde 50 indirim ile sadece 499,99 dolar (3940 TL) karşılığında size bir Note 20 sunuyor. Google Fi Black Friday fırsatları göze çarpıyor çünkü Google, Samsung’un en iyi telefonlarında ve kendi Pixel 4a 5G’lerinde oldukça önemli fiyat düşüşleri sunuyor.

Uyarılar şöyle: Fi hizmetini bir ay içinde etkinleştirmeniz ve en az üç ay yenilemeniz gerekiyor. Fakat bunun "senet kredisi" türü bir anlaşma olmadığını unutmayın, satın alma işleminizi yaptığınızda indirimli fiyatı anında alabilirsiniz.

Ama bekleyin, dahası var! Ayrıca Note20 Ultra veya Galaxy S20+'yı 799,99 dolara (6300 TL), Galaxy S20'yi 599,99 dolara (4720 TL), S20 Ultra'yı 999,99 dolara (7885 TL), Galaxy A71 5G'yi 249 dolara (1965 TL) veya Pixel 4a 5G'yi 299 dolara (2355 TL) satın alabilirsiniz. 

Bu fırsatların sadece ABD'de geçerli olduğunu da belirtelim.

Yorumlar
yasin üstündağ
Cuma günü bizler için aydınlık bir gün...
Cevapla
Hicaz
abddeki indirimden bize ne amk
Cevapla
fofana
hakkaten ya saçma bir haber olmuş dalga mı geçiyorsunuz?
Ekrem
Bu fiyatlar sadece amerikada geçerli ise Türkiye de ne haberi etkisi var da boşa uğraşıp zaman kaybı yaşıyorsunuz, yada sizi amerikadan takip eden çok iyi bir kitle olmalı ki bu yazı bir işe yarasın
Cevapla
MURAT UZUNOĞLU
BLACK FRIDAY DİYE BİR ŞEY YOK. HALEN BUNU NASIL YAZIYORSUNUZ. BEN BU TELEFONU ALACAKSAMBİLE ALMAM. ÖNCE BUNU SİLİN ONDAN SONRA REKLAMINI YAPIN.
Cevapla
Pusula
Çok serefsizniz İslâm kaealamak isteyen l namuzsuzsun kara cuma Amerika'da bile yok
Cevapla
brisi
yazdıklarından buşey anlamadım
İsacan
Müslüman İslami niye katiyorsun İslam düşmanlığı yapma
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.