Mobil

BlackBerry 10 için Instagram geliyor mu?

Instagram'ın gelmesi beklenen en büyük platform o, peki gelecek mi?

BlackBerry 10 için Instagram geliyor mu?

Dünyanın en çok kullanılan telefon markalarından olan BlackBerry için uzun zamandır gelmesi beklenen Instagram için beklenen ipuçları nihayet geldi, ufukta BlackBerry için Instagram şimdiden gözüktü bile.

1350378840_instagramblackberry10.jpg
Özellikle iş sektörü ve çalışanları için RIM'in sunduğu eşsiz BlackBerry ekosistemi  uygulama konusunda Android ve iOS'a nazaran yüksek derecede sıkıntı çekiyor.  Özellikle dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Instagram için gelmesi beklenen tüyolar nihayet geldi.

Özellikle ilk olarak iOS platformunda beklenen başarıyı elde eden Instagram, hemen sonrasında Android'e gelmiş, geçtiğimiz günlerde ise Windows Phone'a de gelmesi kesinleşerek sürpriz bir şekilde kullnıcıları sevindiren Instagram'ın BlackBerry 10'a gelmesine de kesin gözle bakılıyor.

1350378715_instagram.jpg
Bir çok iddialarıyla gerçeği yansıtan Crackberry.com'un kurucularından Kevin Michaluk, RIM ile Facebook'un aralarının çok iyi olduğunu, ilk edinilen bilgilere göre de Instagram'ın BlackBerry 10 için geleceği müjdesini vermiş oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.