Mobil

BlackBerry, 2013 yılında giriş seviyesi ürünlere sıcak bakmıyor!

Şirket cephesinden gelen açıklamalar, BB 7 ile çalışan telefonların hala yüksek satış rakamlarına sahip olduğunu gösteriyor.

BlackBerry, 2013 yılında giriş seviyesi ürünlere sıcak bakmıyor!

Uzun süredir üzerinde geliştirme çalışmaları yapılan BlackBerry 10 işletim sistemi ve bu sistemle çalışan iki yeni telefonu kısa süre önce resmiyete döken Kanada merkezli şirket, yeni ürünlerini pazarlamanın yanında gelecek dönem planlamasına ait detayları da açıklığa kavuşturmaya devam ediyor.

Şirketin tam dokunmatik ekranlı ilk telefonu Z10 ve aynı zamanda BlackBerry ile efsaneleşen QWERTY klavyeli Q10 modelini tanıtan BlakBerry, 2013 yılı içerisinde BB10 ile çalışan ve giriş seviyesinde konumlandırılacak telefonlar sunmayacağını bildirdi.
1360619410_xlblackberry-z10-q10-624.jpg

BlackBerry Avrupa Direktörü Stephen Bates, BB 7 işletim sistemi ile çalışan modellerimizin halen dünya genelinde kayda değer satışlar gerçekleştirdiğini bildirirken, bu durumda BB10 ile çalışacak yeni ürünlerin pazara sunulmasının pekte mantıklı olmadığını vurguladı.

BB Z10’un İngiltere pazarına girişte elde ettiği yüksek satış rakamları şirket cephesinde olumlu bir hava oluştururken telefonun 28 Şubat’ta ülkemizde de satışa sunulacağını hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.