Mobil

Blackberry, 30 Ocak'ta altı telefon tanıtacak

Şirket yeni yapılanmanın ilk ürünlerini 30 Ocak'ta resmiyete kavuşturacak.

Blackberry, 30 Ocak'ta altı telefon tanıtacak

Yeni bir yapılanma içerisinde olan ve bu yapılanmanın eşiği olarak gösterilen 30 Ocak’ta hem yeni sistemi hem de bu sistemi taşıyan telefonları resmiyete kazandıracak olan RIM; etkinlik esnasında sergileyeceği modellerle daha geniş kitlelere hitap edecek.

Şirket giriş, orta ve üst seviyede konumlandırılacak en az altı telefon duyurmayı planlıyor. Cihazların 5’i dokunmatik ekran yapısı sunarken, QWERTY klavyeli bir ürünün de karşımıza çıkması bekleniyor. Telefonlarla ilgili birçok detay çeşitli dönemlerde ortaya çıksa da net bilgiler 30 Ocak’ta gerçekleşecek etkinlikte karşımıza çıkacak.
1357837244_img1340-1.jpg

Uzun süre Android cephesinde yaşanan gelişmeleri takip eden fakat tercihini kendi içerisinde yeni bir yapılanmadan yana kullanan RIM için 30 Ocak fazlasıyla önem teşkil ediyor. Uzmanlar, şirketin yeni oluşumda da başarılı olmaması durumunda oldukça kötü günlerin beklediğini ön görüyor.

Yeni oluşumun yanı sıra uygulama mağazası için de uygulama sayısında artış devam ediyor. Her ne kadar rakiplerin gerisinde olunsa da 70 bin uygulama sayısı yakalandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.