Mobil

BlackBerry Bağlantılı Daha Fazla Uygulama Yolda

Popüler BlackBerry uygulamaları için sunulacak bir dizi güncelleme, kullanıcıların BBM (BlackBerry Messenger) arkadaşları ile bağlantıda kalmalarını daha da kolaylaştıracak

BlackBerry Bağlantılı Daha Fazla Uygulama Yolda

1334590503_11.jpg

Popüler BlackBerry uygulamaları için sunulacak bir dizi güncelleme, kullanıcıların BBM (BlackBerry Messenger) arkadaşları ile bağlantıda kalmalarını daha da kolaylaştıracak.

Research In Motion (RIM) BlackBerry akıllı telefonlar için Facebook, Twitter, BlackBerry Travel ve BlackBerry App World uygulamalarının, kullanıcıların kontaktları ile temasta kalmalarını daha da kolaylaştırmaları; deneyimlerini ve içeriklerini paylaşmaları ve BBM çevreleriyle yeni şeyler keşfetmeleri için BBM bağlantısı içereceğini duyurdu.

RIM Uygulama Geliştirici İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alec Saunders; “Geliştiricilere, BBM bağlantısını uygulamalarının içine yerleştirme imkânı sağladığımızdan bu yana, 800’den fazla BBM bağlantılı uygulamanın sunulmasına şahit olduk ve bu uygulamalar kullanıcılarımızdan yoğun ilgi gördü. Bugün BlackBerry App World üzerinden yüklenen yaklaşık her beş uygulamadan biri, BBM bağlantılı bir uygulama” dedi. Saunders, “RIM olarak, BBM bağlantısını kendi popüler uygulamalarımızın bir kısmına da eklemiş olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

1334590591_12.png

Facebook ve Twitter Uygulamaları BBM ile Entegre
BlackBerry akıllı telefonlar için Facebook (3.0 versiyonu) ve Twitter (3.0 versiyonu) kullanıcılara, Facebook statülerini ya da tweet’lerini, BBM arkadaşları ile doğrudan, uygulama içinden, paylaşma imkanı sunuyor.

BlackBerry Travel Sosyalleşiyor
Kullanıcılar, yeni BlackBerry Travel uygulaması (2.5 versiyonu) ile seyahat planlarını ve uçuş değişikliklerini, belirli BBM arkadaşlarıyla ya da tüm BBM arkadaşları ile direkt olarak paylaşma imkanı veren BBM entegrasyonu sağlıyor.

Uygulama Paylaşmak Artık Daha Da Kolay
BBM (6.2 versiyonu) ve BlackBerry App World (3.1.2 versiyonu) ile kullanıcılar, BlackBerry App World’den indirdikleri ve beğendikleri uygulamaları BBM profillerini güncelleyerek arkadaşlarına bildirebiliyor. Bu güncel BlackBerry App World sürümü ile kullanıcılar aynı zamanda, favori uygulamalarını ya da kullandıkları uygulamaların listesi ile ilgili bilgiyi BlackBerry Tag kullanarak anında paylaşabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.