Mobil

Günün Android Oyunu - Crime City

Bu oyunu çok seveceksiniz!

Günün Android Oyunu - Crime City

Android oyunlar kategorisinde en çok indirilen oyunlar arasında bulunan Crime City Android oyununda amacınız sahip olduğunuz mahalleyi korumak ve kendinize iyi bir mafya toplamaktan ibaret. Tabi ki bu işlem yazdığımız kadar kolay olmamakta. Milyonlarca oyuncusu bulunan Crime City oyununda her dakika bir savaş sizleri bekliyor olacak.

Crime City Android oyununu oynayabilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir. Crime City Android oyununu isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynama özelliğine de sahipsiniz. Arkadaşlarınızın mafya kodlarını alarak oyununuza onları da rahatlıkla davet edebilirsiniz. Ne kadar çok arkadaşınız varsa o kadar çok soygun yapabilirsiniz. Tabi ki soygun yaparken unutmamanız gereken en önemli nokta sizleri de başkaların soyabileceğini unutmamalısınız. Bunun için alabildiğiniz kadar güvenlik önlemlerini almanız gerekiyor.

Oyunun ilk başında sizlere bir miktar para ve birkaç evden gelir alabilmeniz sağlanıyor. Bu evleri gelecek seviyelerde arttırarak gelirlerinizi daha da arttırabilirsiniz. Gelirleriniz ne kadar çok olursa kazandığınız para da o şekilde artacaktır. Kazandığınız paralar ile istediğiniz ekipmanları rahatlıkla alabilirsiniz. Tabi ki bu ekipmanların bazılarına alabilmeniz için oyunda gerekli seviyeye ulaşmanız gerekmektedir.

Biriken gelirlerinizi bir anda kaybetmemek için size sunulan banka hesabına giriş yaparak paranızı burada güvene alabilirsiniz. Ne kadar uzun süre oyuna girmezseniz gelirleriniz o kadar birikecek ve bu sebepten dolayı Crime City oyuncuları sizlere daha çok saldırı açacaktır. Crime City Android oyununda en iyi olmanız için oyundaki bağlılık sürenizi uzun tutmalı ve aynı şekilde arkadaş sayınızı da düzenli şekilde arttırmanız gerekiyor. Ne kadar büyük bir gruba sahip olursanız o kadar büyük soygunlar yapabilir, bu şekilde de gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Crime City Android oyunu hakkında bilmeniz gerekenler:

  • 150 ve üzeri sahip olabileceğiniz güçlü silahlar
  • 80 ve üzeri emlak satın alabilme
  • 500 farklı işe girişebilme
  • 60′dan fazla oyun içerisinde bulunan alan
  • Otel, gazino, restoran ve daha fazla bina oluşturabilme
  • Araba çalabilir, insanları dövebilir veya soygunlar yapabilirsiniz.
  • Daha güçlü olmak için arkadaşlarınızı davet etme özelliği
  • 24MB boyutunda
  • Android 2.2 ve üzerinde çalışabilmekte

1334574374_cv.png

Crime City oyununu hemen ücretsiz bir şekilde indirip denemek isterseniz: Google Play Store - Crime City

Oyunumuza ait ekran görüntüleri için diğer sayfalara göz atınız.::

1334574477_vv.jpg

Oyunumuza ait tanıtım videosu:1334574611_1.jpg

1334574622_2.jpg

1334574642_3.jpg

1334574658_4.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.