Mobil

BlackBerry CEO'su açıkladı; yolumuza Android ile devam edeceğiz!

BlackBerry doğru yolu buldu.

BlackBerry CEO'su açıkladı; yolumuza Android ile devam edeceğiz!

Kanadalı üretici BlackBerry oldukça zor günler atlattı ve bu zorlukların arasından Priv modeli ile sıyrılmayı bildi. Uzun zamandır şirket ilk kez Priv ile kara geçti ve kendi ekosistemi içinde müthiş bağlı kullanıcı portföyünü de memnun etti.

BlackBerry'nin başında "eski" Nokia'nın başında bulunan Stephen Elop gibi bir yönetici olmadığı için batmaktan kurtuldu ve en nihayetinde Microsoft'a satılmaktan kurtuldu! Firma Priv modeli ile son dönemin en başarılı telefonlarından birini ortaya koydu.

1454407106_priv-teknolojioku.jpg

BlackBerry CEO'su John Chen, "daha parlak bir gelecek için Android işletim sisteminde devam edeceğiz ve farklı fiyatta, farklı segmette ürünler ile 2016 yılı içinde kullanıcılarımızın karşısında olacağız" dedi.

Android ekosisteminde büyük üreticiler pastanın büyük dilimlerini kendilerine ayırıyorlar ama artık masaya geçmişten ciddi dersler çıkartan BlackBerry de oturuyor. Firmanın 2016 yılında bizlerle buluşturacağı özellikle orta segment telefonlarını ciddi anlamda merak ediyoruz. Bakalım BlackBerry Çinli üreticiler karşısında nasıl bir strateji benimseyecek?
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.