Mobil

BlackBerry geri dönüyor! Hem de 5G ile!

Efsane telefon markası BlackBerry 5G bağlantı teknolojisi ile geri dönüyor. İşte detaylar!

BlackBerry geri dönüyor! Hem de 5G ile!

Telefon dünyasının mazisine şöyle bir baktığımız zaman bir zamanların en dikkat çeken modellerinin BlackBerry imzalı olduğuna şahit oluruz. Zira bu cihazlar, dokunmatik ekran moda olmadan önce en çok tercih edilen telefonlar arasında yer alıyordu.

BlackBerry telefonlar zamanına göre oldukça pahalıydı ve bu modelleri satın almak da normal bir gelire sahip olan bireyler için kolay değildi. Ancak daha sonraki süreçte marka gelişen ve değişen teknolojik gelişmelere ayak uyduramadı ve çağın gerisinde kaldı. Dokunmatik devrime cevap vermeye çalışan BlackBerry markası her ne kadar çeşitli denemeler yapsa da bir daha asla başarılı olamadı.

BlackBerry geri dönüyor! Hem de 5G ile!

Yeni gelen haberler ise markanın bir kez daha geri dönmeye hazırlandığını ortaya çıkartmış durumda. Bilindiği üzere ABD merkezli Onward Mobility isimli firma, 2021 yılında 5G destekli BlackBerry telefonlarının yolda olduğunu açıklamıştı. Yapılan bu duyurunun ardından detaylara daha fazla hakim olabileceğimiz bir başka açıklama daha yapıldı. Açıklamaya göre 2021 yılında piyasaya çıkacak olan BlackBerry modeli, klasik tasarıma sahip olarak pazardaki yerini alacak.

Bildiğiniz üzere daha öncesinde Nokia'nın da bu tarz girişimleri olmuştu. Efsane telefonlarını yenileyerek satışa sunan marka, tabii ki de beklediğini bulamadı. Dokunmatik telefonların moda olduğu ve hatta ön yüzü tamamı ekran olan telefonların artık normal karşılandığı günümüzde, bu tarz girişimler pek de tutmuyor. Çünkü insanlar bol tuşlu ve ekranı küçük telefonlara eskisi kadar rağbet göstermiyor.

Yorumlar
xnxx
Blackberry nin kimin olduğunu bilmeyen cahiller hep yorum yapmış
Cevapla
yakup
blackberry telefonları gerçekten güzel daha önce kullanmıştım ama telefonda klavye dönemi bitti dokunmatik klavyeli ekran yapması gerek ve piyasanın nabzına göre telefon çıkartmalı ve kullanıcıya memnun etmeli
Cevapla
💎G@kko💎
Abem bu markaların devri çoktan bitti bence
Cevapla
ALPER
Özlemişim seni-)) bu modelleri narkotik tipliler kullanıyor abemm anlamadıysan anla abebbem
Mmet
Vİvo foto örnekleri çok kötü. Bunları yayınlamaya utanır insan
Cevapla
ALPER
Vivo nun resimlere baktım gayet güzel neyi beğenmediniz
💎G@kko💎
Abem iphone alın kafanız rahat olsun
Cevapla
Mustafa
Doğru zengin oldugun için iPhone onerirsin
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.