Mobil

BlackBerry Ghost Pro sızdı

BlackBerry'nin Android telefon pazarında yeni telefonu Ghost Pro ile boy göstereceği ortaya çıktı. Peki, BlackBerry Ghost Pro nasıl olacak?

BlackBerry Ghost Pro sızdı

BB OS'ten vazgeçerek Android dünyasına geçtiğimiz yıllarda adım atan BlackBerry, QWERTY tasarımından vazgeçmediği için bu pazarda pek varlık gösterememişti. Tasarımsal açıdan olduğu kadar yenilik açısından da yetersiz olan BlackBerry'nin Android telefonları, kör bahtını bu yıl kıracak gibi görünüyor.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay, BlackBerry'nin Ghost adını vereceği yeni bir telefon üzerinde çalıştığı Hindistan'da ortaya çıkmıştı. Android ile çalışacak olan BB Ghost'un Optiemus tarafından üretileceği söylenmişti. Bugün ise sızıntı devi Evan Blass merakla beklenen telefon hakkında ilginç detaylar paylaştı.

Evan Blass'a göre; BlackBerry'nin yeni telefonu Ghost Pro adını alacak. 18:9 ekran oranına sahip olması beklenen Ghost Pro, çerçevesiz tasarımı ile dikkat çekecek. Ghost Pro'da parmak izi tarayıcısının ya ekrana ya da arka bölüme konumlandırılacağı düşünülüyor.

BlackBerry Ghost Pro sızdı - Resim : 1

Premium bir model olacağı için Ghost Pro'nun kalbinde Snapdragon 845 ve 6 GB RAM'in yer alması bekleniyor. Çift kamera kurulumu ile üst düzey fotoğraf deneyimi sunacağı söylenen Ghost Pro, bakalım BlackBerry'nin yüzünü güldürebilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.