Mobil

BlackBerry giriş seviyesi ürünlere sıcak bakmıyor

iPhone cephesinde beklenen bütçe dostu telefonlar BlackBerry sıcak bakmıyor.

BlackBerry giriş seviyesi ürünlere sıcak bakmıyor

Android işletim sisteminin bu denli yaygın olmasında bütçe dostu ürünlerin tüketiciler tarafından yaygın olarak tercih etmesi etkin rol oynamakta. Android’in yanı sıra Windows Phone 8 cephesinde de giriş seviyesi olarak adlandırılan ve düşük ücretle satılan telefonların son dönemde yaygınlık gösterdiği bilinen bir gerçek.

Apple cephesine baktığımızda oluşturulan modellerin tümü günün koşullarında üst seviye teknik özelliklere sahipken, son dönemde gelişen bazı iddialar şirketin 2013 yılı içerisinde bütçe dostu bir iPhone modeli çıkarma hazırlığında olduğunu bildiriyor. Apple cephesinde konuyla ilgili net açıklamalar yapılmaması ürünün sunulmasına işaret sayılabilir.
1362878602_1.pngOcak ayında düzenlediği etkinlikte oluşturduğu yenilikleri kullanıcıların beğenisine sunan BlackBeryy, iki yeni üst seviye telefonun yanı sıra BlackBeryy 10 işletim sistemini tanıtmış ve bundan sonraki süreçte BlackBeryy ismini alacağını bildirmişti. Z 10 olarak adlandırılan ve şirket cephesinde üretim gösteren tam dokunmatikli ilk telefon, ülkemiz de dahil olmak üzere birçok pazarda raflardaki yerini aldı. Şirketin geliştirmekte olduğu yeni politikada giriş seviyesi ürüne yer verecek mi sorusuna şirket CEO’su Thorsten Heins: Giriş seviyesindeki ürünlere sıcak bakmadıklarını ve ilerleyen dönemlerde oluşturdukları planlama içerisinde bütçe dostu ürünler oluşturmayacağız” şeklinde bir cevap verdi. Oysa dünya geneline baktığımızda birçok üreticinin giriş seviyesi ürünlerle başarı sağladığı ortada.

Yorumlar
Gakko
Blackberry zati pahalı telefonları çok sati ya bide giriş seviyesi telefonlar yapadı tam olur ha..
Cevapla
Misafir
z10 zaten giriş seviyesi benim gözümde. ondan kötüsünü yapamaz tabi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.