Mobil

BlackBerry Q10 Turkcell'de!

Yeni BlackBerry Q10 Turkcell’le Türkiye’de

BlackBerry Q10 Turkcell'de!

Turkcell, BlackBerry’nin kullanışlı klasik klavyesini BlackBerry 10 altyapısının gücüyle birleştiren Q10’u kampanyaya dahil tarifelerine ayda ek 69 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, BlackBerry’nin BlackBerry® 10 altyapısına sahip yeni akıllı telefonu BlackBerry® Q10’u müşterilerine sundu. BlackBerry’nin en iyi fiziksel klavyesi ile BlackBerry® 10 platformu üzerinde çalışan dokunmatik ekranı aynı cihazda birleştiren Q10 kullanıcılarına üstün bir performans sunuyor. Daha hızlı ve daha etkin bir iletişim ve ortak çalışma ortamı sağlayan Blackberry Q10, gelişmiş donanım, iletişim ve multimedia özellikleri ile dikkat çekiyor. Cihaz, uzun pil ömrüyle dışarıda geçirilecek bütün bir gün boyunca telefonun özelliklerini rahatlıkla kullanma imkânı sunuyor.
1369638068_blackberry-q10.jpg

Turkcell’liler yeni BlackBerry Q10’a 31 Mayıs’tan itibaren  kampanyaya dahil tarifelerine ek 24 ay boyunca ayda 69 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell İletişim Merkezleri, turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalardan ulaşabilecek. Turkcell’in çift taşıyıcı özelliğinden kaynaklanan iki kat hızlı mobil internet deneyimi sunan BlackBerry Q10’un tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı  ise 1.999 TL.

Blackberry Q10 Turkcell Platinum farkı ile müşterilerle buluştu

Müşterilerine eşşsiz bir cihaz deneyimi yaşatan Turkcell Platinum, BlackBerry Q10’u müşterileriyle buluşturdu. Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları’nda BlackBerry Q10 ile tanışan, tüm merak ettiklerini cihaz üzerinden deneyimleme fırsatı yakalayan  Turkcell Platinum müşterileri, o güne özel aldıklarıBlackBerry Q10’a yanında 599 TL değerindeki BlackBerry 9320 ve 100 TL değerindeki orjinal araç şarjı hediyeleri, üstelik peşinde %10 indirim ile sahip oldu.

Turkcell Platinum müşterileri Platinum Hizmet Ekibini arayarak istedikleri anda BlackBerry Q10’u kapılarında teslim alabiliyor. Üstelik Turkcell Mağazaları’nda tüm aksesuar alışverişlerini de  %30 indirimli yapıyor.

Blackberry Q10 Özellikleri

Yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş BlackBerry 10 platformu çok farklı ve güçlü bir mobil bilgisayar deneyimi yaşatıyor.  Her özelliği ve her detayı sizi hedeflerinize kolayca ulaştırıyor;

BlackBerry® Hub, tüm görüşmelerinizi tek bir arada tutma özelliğine sahip. İstediğiniz uygulamaya geçmeniz yalnızca tek tuşla mümkün.

BlackBerry® Balance™ teknolojisi ise profesyonel yaşamınız ile kişisel yaşamınızı birbirinden ayırıyor. İş ile ilgili çalışmalarınızda sizin için önemli olan verileri ve bilgileri koruyor.

BBM™ (BlackBerry® Messenger) sevdiklerinizle hızlı paylaşım yapabilmenizi sağlıyor. BBM BlackBerry 10,  sesli arama ve bir başka BlackBerry 10 ile görüntülü konuşma hizmetleri sunuyor.

BlackBerry® Remember, özelliği ise telefonunuzda farklı yerlere kaydettiğiniz bilgileri topluyor, organize ediyor ve size hatırlatıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.